Kompleks Bel Mare

W ramach kompleksu BEL MARE goście mają dostęp do przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej. Na terenie Bel Mare znajduje się: basen, strefa zieleni, wodny Fun Park, wewnętrzna siłownia,  restauracje.

Kompleks apartamentowy BEL MARE jest miejscem do rozrywki i wypoczynku nie tylko w sezonie ale przez cały rok!  Wyjątkowe miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie: sport, relax i wyśmienitą zabawę dla całej rodziny! Jest to najlepsze tego typu miejsce na polskim wybrzeżu, gdzie można będzie oddawać się wodnym szaleństwom.


Bel Mare – każdy moment wytchnienia jest niesamowicie ważny. 

Resort położony jest 400 metrów od morza, dlatego dla wszystkich tych, którzy pragną oglądać niezwykłe widoki, oferujemy podziwianie niesamowitych wschodów i zachodów słońca na plaży czy też spacer po urokliwej Promenadzie Gwiazd oddalonej o zaledwie 350 metrów.


Atrakcje

Podczas każdych Twoich wakacji z całą rodziną możemy spełnić oczekiwania pod względem wygody i komfortu w nowoczesnych apartamentach a bliski kontakt z przyrodą zapewni odprężenie i wypoczęcie dla Twojej duszy oraz ciała.

Basen

Jedyne takie miejsce gdzie po chwili relaksu w saunie, jacuzzi czy basenie,  goście mają możliwość bezpośredniego wyjścia na deck tarasowy.

Spa & Wellnes

Jedyne takie miejsce gdzie po chwili relaksu w saunie, jacuzzi czy basenie,  goście mają możliwość bezpośredniego wyjścia na deck tarasowy.

Bar & Lounge

Tawerna Bar & Lounge oferuje swoim gościom szeroki wybór napojów alkoholowych oraz selekcję włoskich win Bocelli. 


Zobacz zdjęcia Bel Mare!

Odkryj piękno Międzyzdrojów z Bel Mare Resort.